O nas

CD250032Firma Consul posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze firm pod kątem ochrony przeciwpożarowej. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dla których priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo.

Nasza działalność obejmuje serwis urządzeń infrastruktury technicznej obiektów w zakresie interwencyjnym, zaczynając od napraw, aż po kompleksową opiekę i stałą konserwację systemów przeciwpożarowych i alarmów.

Duże doświadczenie, umożliwiło nam opracowywanie najwyższych standardów świadczonych przez nas usług, które obejmują: konserwację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy interwencyjne, przeglądy.

Dzięki połączeniu bogatej wiedzy i wieloletniej praktyki  jesteśmy w stanie zachować najwyższą precyzję oraz profesjonalizm przy wykonywaniu naszych usług. Każde zlecenie poprzedza odpowiednie przygotowanie zarówno pod względem merytorycznym, jak i technicznym. Korzystając z nowoczesnych i pewnych narzędzi jesteśmy pewnie, że nasze prace będą w pełni spełniać swoją rolę i chronić.